KONST / Litografier / Färglitografi 14797376
nr 1479 7376
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
"Aperitif". Signerad i tryck, numrerad 11/55, intygas av Aina Åberg, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 23,5x23,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:09:14
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg